Ako ste na tom s vďačnosťou?

Aby sme dosiahli plný úžitok a začali správne aplikovať SKUTOČNÉ BOHATSTVO pripomenieme si a zopakujeme základ, všetkých základov. VĎAČNOSŤ!

„Ďakujem“. Môžem povedať, že je to slovo, ktoré pozná každý z nás, ale používame ho skutočne? Vieme akú má moc? Vieme, čo všetko dokáže? Zamysleli ste sa niekedy nad týmto? Dokážete precítiť slovíčko „Ďakujem veľmi pekne“ alebo skôr automaticky ako robot vypustíte zo seba krátke a prázdne slovo „Díki“? 🙂

Prečo Vám to pripomínam? Predtým ako som sa začal učiť a aplikovať SKUTOČNÉ BOHATSTVO naučil som sa byť skutočne a srdečne vďačný. Dnes je to mojou súčasťou a prajem si, aby ste si to aj vy osvojili vo svojom živote.

Možno sa práve vy nachádzate v bode, kde automaticky hovoríte slovíčko „Ďakujem“, alebo niekedy ani to nie. Začnete sa vyhovárať, že žijete vo veľmi rýchlej dobe, kde nie je na to priestor. Musím vám úprimne povedať, pokiaľ nie ste schopný nájsť priestor na vďačnosť váš život bude upadať naďalej.

Tu je odpoveď na vašu otázku, prečo váš životný Súlad je stále mimo dosah, prečo máte životné katastrofy, prečo sa vám nedarí, prečo vaše telo nie je momentálne v najlepšom zdravotnom stave, prečo sa obávate, prečo si neviete rady s čímkoľvek, čo je vaším prianím a vaše sústredenie ide presne na to, čo nechcete. Odpoveďou je nedostatok VĎAČNOSTI. 🙂

Je ozaj potrebná?

“ Lebo tomu, kto má vďačnosť, bude dané a bude mať
hojnosť. Tomu však, kto vďačnosť nemá, bude odňaté aj to,
čo má.“

Rhonda Byrne

🙂