Áno alebo nie? Nechaj sa viesť srdcom

Pekný deň priatelia. Každý nový deň používame slová, ktorá nás nútia sa rozhodnúť.

Často sami skĺzneme do stavu, keď sa nevieme rozhodnúť. Veľakrát sa nám stalo, že sme teda skúsili chodníčky, ktoré neboli pre nás správne. Ale to sme vtedy ešte nevedeli.

Vedieť sa správne rozhodnúť je „kľúčovým okamihom“ vo Vašom živote.

Nemusíte sa vôbec báť. Je to oveľa jednoduchšie, ako ste si mysleli.

Vezmime si jednoduchý príklad. Rozhodujete sa, či si kúpite nový mobilný telefónu. Možno sa už mnohí smejete a tušíte kam smerujem. Takže, vyberáme si nový telefón, doma prostredníctvom PC alebo priamo na predajni. Vyberáme si podľa značiek, vyberáme podľa cien, porovnáme ich, vyberáme si podľa dostupných funkcií a možno nie.

Vyberieme si rovno „iPhone“ a možno nie. Prečo? Pozerám na to, čo je nášmu srdcu blízke a prečo sa tak rozhodlo. Nepozeráme na väčšinu ani na menšinu, ale na to, čo žiadame my. Kľudne to môže byť Samsung, kľudne HTC, kľudne SONY.

Ale my sme si vybrali „iPhone“. Prečo? Riadili sme sa vlastnou intuíciou, čo je pre nás najlepšie, z čoho sa budeme najviac tešiť, čo nám spraví radosť, za čo budeme vďační a čo budeme používať z radosti. (Samozrejme sú ľudia, ktorí sa pozerajú na prestíž, ale teraz smerujem k niečomu inému.)

Už dopredu sme vedeli, čo bude naše a ako bude vyzerať naše rozhodnutie. Jasný cieľ, jasný výber. To isté začnite využívať aj v iných situáciách života. Obzerajte sa po novom pracovnom mieste, majte túžbu posúvať sa vyššie, majte záujem dosiahnuť toho oveľa viac a začnite sa rozhodovať správne. Vaše srdce vie, čo máte robiť.

Zaujala Vás možnosť učiť sa novým veciam a spolupracovať so mnou? Som veľmi rád tejto myšlienke. Prosím Vás zanechajte mi na seba kontakt alebo správu a spoločne môžeme vykonať lepšiu vec pre spoločnosť. Ďakujem Vám a prajem pekný zvyšok dňa.