MLM alebo nie?

Pekný deň priatelia.
Možno práve Vy si kladiete otázku? Pridám sa do MLM? Skúsim niečo nové? 🙂

Je fakt, že sú tisícky ľudí celosvetovo, ktorí zarábajú pekné peniaze. Žijú podľa vlastných predstáv a napredujú. Samozrejme je tu aj druhá strana mince. Sú jedinci, ktorí nedokážu zarobiť ani na prežite.

Malé porovnanie:

Úspešní – Pracovití, disponujú víziami, odhodlanosťou, silnou vierou, že vykonávajú správnu vec. Dokážu sa tešiť z daného produktu, prípadne služby, ktorú „prezentujú“. Sú tým zdravo posadnutí a berú to ako svoj život, nie prácu. Dostávajú sa k zaujímavým knihám, vzdelávajú sa, tešia sa na ďalšie a ďalšie stretnutia. Veľmi radi vybavia každý hovor a dohodnú si stretnutie. Úsmev je vizitka šťastia.

Tí menej úspešní – skúsili to, lebo im niekto o tom povedal, ale neverili, že by to mohlo fungovať. Išli do toho, ale „nasilu“. Sú z celého procesu skôr frustrovaní, prevláda u nich strach, stretnutia im robia problém. A čo stretnutia? Tam sú celý bez seba a nedokážu sa sústrediť. Trápia sa ako majú niekomu pomôcť, keď sami sa stratili. Sú to len bloky daných ľudí, lebo idú robiť niečo nasilu, čo nie je pre nich.

A teraz možno práve Vy hľadáte novú príležitosť ako uplatniť svoje nadanie.

Našli ste sa v prvom odstavci? Vidíte sa ako úspešnú osobu? Zvládli by ste to? Ja kričím! Teším sa na Vás a na našu vzájomnú spoluprácu! Vitajte!
Spoločne dokážeme veľké veci.

No možno ste sa skôr našli v tom druhom odstavci. Neviete si predstaviť využiť príležitosť MLM a skôr by Vám to robilo problém ako radosť. To je v poriadku, ide o Vás a Vaše rozhodnutie.

Prajem Vám krásny a pokojný deň. 🙂