„Myslíme, tvoríme, žijeme“

Na celom svete je veľa, veľa, veľmi veľa a ešte raz veľa „motivácie“.
Každý Vám chce radiť ako máte žiť, každý Vám ukazuje, čo budete mať, ak sa budete riadiť a používať ich „pravidlá“.

Povedzme si, čo je motivácia v mojom pohľade. Pozitívne ovplyvnenie „manipulácia“ mysle daného človeka, že teraz je ten čas – bude lepšie. To je motivácia, kde nám ukazujú „lepší život, atraktívnejšiu prácu, luxusnejšie autá, prestížnejšie dovolenky“Je to pekné, ale ako? Čo? Kedy? Kde?

Ale tento článok bude rozhodne iný, nie plytko motivačný. „Ide o Vás“. Možno si poviete „o mňa“? Áno o Vás. Tu vôbec nejde o žiadne materiálne veci, žiadne autá, žiadne dovolenky. Ale o Vás, aby ste boli šťastný a mali radosť z práce, ktorú vykonávate..

Možno máte sen pracovať ako usilovný jednotlivec, možno práve Vy ste osoba, ktorá miluje kolektívnu prácu, možno práve Vy ste ten, kto rád pracuje od rána – do večera a má rad určené pravidlá. Možno Vy ste človek, ktorý vie, že môže byť sám sebe pánom a pracovať, keď to uzná z vhodné.
Je to Vaše rozhodnutie. 🙂

Ešte raz. Dôležité je vaše rozhodnutie. Motivácia Vám pomôže, že „Wauuu to môžem mať“.
Ale bez Vášho rozhodnutia motivácia sa zmení za depresiu a stiahne Vás to ešte viac nižšie, nižšie a ďalej od svojho cieľa.
Rada na záver? Rozhodnite sa vy. Motivácia sa dostaví, ak sa dostaví Vaše rozhodnutie, lebo Vy získate radosť dostať sa tam, kam chcete.

Prajem Vám pekný zvyšok dňa.