Warning: Use of undefined constant minor - assumed 'minor' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /nfsmnt/hosting1_2/5/e/5e9a9ac7-6e6b-4dd8-8b2e-5eb99f987f32/danielfarkas.sk/web/wp-config.php on line 6

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /nfsmnt/hosting1_2/5/e/5e9a9ac7-6e6b-4dd8-8b2e-5eb99f987f32/danielfarkas.sk/web/wp-content/plugins/siteorigin-panels/inc/styles-admin.php on line 392
O mne - Daniel Farkas

O mne

Ahoj.

Som veľmi rád, že ťa táto stránka zaujala a si sa rozhodol si niečo prečítať. Dovoľ mi, aby som sa ti najskôr predstavil. Moje meno je Daniel Farkas a žijem v Košiciach už 26 rokov.

Prejdime bližšie k môjmu životnému príbehu. Dospievanie bolo pre mňa dosť náročné. Doma sme to nikdy nemali na ružiach ustlané, napriek tomu že sa moji rodičia snažili a starali sa o mňa. Ja im za to veľmi pekne ĎAKUJEM. Ale, veď to poznáte – chcete značkové oblečenie? Školský výlet do zahraničia? Aktívne športovať?

Odpoveď rodičov bola negatívna, že si to nemôžeme dovoliť. Nezačal som sa ľutovať, ale naopak. Veľmi rýchlo som si teda uvedomil, že akonáhle to bude možné, musím niečo s tým robiť, aby som nebol na príťaž a dokázal sa sám o seba postarať.

Detstvo.

1

Na základnej škole som bol dobrý žiak, učenie ma bavilo. Často som chodil na rôzne súťaže. Môj obchodný duch sa však nezaprel a preto sme so spolužiakom kupovali v miestnom obchode sladkosti (cukríky, keksíky…), ktoré sme cez prestávky predávali po triedach. Dobré čo? Zisk nebol veľký, ale bola to pre nás skvelá skúsenosť do života. Mladí podnikatelia.

Neskôr ma už cukríky prešli a zistil som, že existuje eBay. Začal som nakupovať rozličné oblečenie zo zahraničia, ktoré som následne predával a takto sa snažil si zvýšiť príjem.

Brigády

Predaj oblečenia bol skôr príležitostný biznis, a ja som mal chuť pracovať a zarábať najmä pravidelne a vo veľkom. Zaregistroval som sa v brigádnických centrách, všetkým som dal vedieť že zháňam brigádu a kto hľadá, nájde :

Viac ako rok som brigádoval na rôznych pozíciách – začínajúc prácami na stavbách, práce pre záhradkársku firmu, pásová výroba vo fabrikách, čašník, donáška pizze, promo výrobkov… Stále to však bolo o tom istom – za veľa práce a málo pláce.

Mal som silný pocit, že mám na viac, oveľa viac.

USA

2

Na základe mojich minulých skúseností som mal ambíciu ísť vonku. Okúsiť nový svet. Môj cieľ bol jasný, navštívim USA, presnejšie Miami. Vlastne ani sám neviem, že prečo. Bolo to spontánne konanie. Využil som prestávku medzi 1. a 2. ročníkom VŠ a 4 mesiace som strávil v USA. Nádherná krajina, iná kultúra, nové príležitosti, jedným slovom – úžas. Najviac ma dostávala mentalita obchodu, ktorá ma oslovila a viedla. Bol to pre mňa obrovský štart. Ďakujem. Toto som potreboval vidieť, prežiť, precítiť. Po návrate na Slovensko som bol rozhodnutý dosiahnuť veľké veci. „A teraz sa to môže začať!“

Seminár

Po príchode na Slovensko som bol tak „hladný po úspechu“, že som nakontaktoval na jedného známeho, o ktorom som vedel že má podobný životný príbeh. Nečakal som, ale konal. Dosahoval obrovské výsledky, ktoré mu dovoľovali byť sám sebe pánom. Mal veľa peňazí, luxusné obedy, nové auto a mňa to veľmi zaujímalo. Chcel som hneď vedieť, čo robí, ako, kde, kedy. Moja trpezlivosť bola na zrútenie. Dnes mu za to ďakujem!

MY 3 beliefs

 • Verím, že všetci máme neobmedzený potenciál a MLM nám umožňuje uvoľniť ho
 • Verím, že MLM nám umožňuje dať svetu viac.

Prečo práve MLM?

 • Umožňuje mi mať pozitívny vplyv na veľa ľudí3
 • Vynikajúce produkty a služby
 • Neobmedzený a pasívny príjem
 • Perfektný kolektív – radosť pracovať
 • Časová sloboda
 • Zmysluplná práca, bez rutiny
 • Osobný rast
 • Takmer žiaden vstupný kapitál
 • Žiaden šéf