PENIAZE – ZÁKLAD VŠETKÉHO?

Prajem krásny večer priatelia. 🙂

Položím Vám niekoľko otázok, keďže každý z nás má iné priority: Koľko peňazí by ste potrebovali, aby ste sa cítili „finančne slobodný“?

Ako si viete predstaviť Váš vysnívaný život? Koľko finančných prostriedkov potrebujete? Nažívali by ste tak ako doteraz? Nakupovali a míňali by ste peniaze vo veľkom? Veľa by ste investovali a cestovali? Stačilo by Vám len pár tisíc mesačne? Máte záujem o milióny ročne? Aké sú Vaše ciele? Ako dokážete vidieť samých seba? Ste schopní sa už teraz cítiť bohato? Viete si predstaviť, že už máte tie peniaze? Alebo je to pre Vás „nereálne“? Čo znamenajú pre Vás peniaze?

Ľudia si vôbec neuvedomujú, ale v tomto svete vôbec nejde o peniaze. Ide o Vaše pocity, o to, čo robíte a ako to robíte.

Robíte to s láskou, s úsmevom, s nadšením, s chuťou, s radosťou, s víziou, s nadhľadom… 😉

Ten nádherný pocit Vám prinesie už Vaše peniaze. Ide o vychutnávanie cesty k vášmu cieľu. Ide o to, aby ste prežívali a cítili sa skvele.

Keby sme sa teraz opýtali náhodných ľudí na ulici, či sa dokážu teraz cítiť tak úžasne ako keby mali svoje vysnívané peniaze. U niekoho 100 eur, u niekoho 10.000 eur, či až milióny eur. Väčšina by Vám povedala: „ach to by bolo krásne, ale nie to nie je možne, neviem ako by som sa cítil, to by bolo pekne, ale teraz sa mám zle…“

STOP! STOP! Počkajte. Myslíte si, že sa budete mať lepšie, keď dnes ste v zahltení v depresii, ovláda Vás strach a cítite sa biedne? Možno nemáte prácu, alebo snažíte sa nájsť nejakú novú, ale s negatívnym postojom plánujete dosiahnuť pozitívne veci? Zamyslite sa.

Verím, že „Nadšenie je základ“. 🙂 Páči sa Vám, čo robím? Cítite z toho nadšenie? Prípadne, ak sme mali možnosť a osobný kontakt na Vás pôsobil priaznivo? Prebehlo Vám hlavou, že by sme mohli spolupracovať? Vaša intuícia Vám kričí: „táto príležitosť je ako pre mňa?“ Neváhajte a konajte. Už teraz sa teším na Vás.

Prajem krásny zvyšok dňa. Ďakujem. 🙂