Prečo sa ponižovať?

Aj keď v našich končinách si skôr ľudia dobrovoľne hádžu polená pod kolená, dobrovoľne sa ponižujú, nevedia sa spravodlivo ohodnotiť, skôr zasejú semienka menejcennosti a toho, že si zaslúžia minimum, keď sa im vyskytne situácia nájsť lepšiu pracovnú pozíciu, začnú si nahovárať, že práve oni nie sú na ňu vhodný. Klope im na dvere príležitosť a oni čakajú, že to nie je pre nich.

Ale omylom, je to Vaše. Len musíte konať. Vy musíte jednať. Nikto iný to za Vás nespraví. 🙂

Myšlienkový pochod je úplne zaujatý na negatívnu časť, ktorá produkuje len to, čo sa nedá a nedá a nedá a nedá a nedá. Takže všetko, čo si myslíte, že sa nedá nemá pre Vás žiadnu cenu a ani Vaša budúcnosť nebude mať žiadnu cenu. A teraz, čo tak to obrátiť?

Veľkou zmenou je začať myslieť, že to by mohlo vyjsť. Ja som ten pravý kandidát na novú pracovnú pozíciu. Áno, on bude môj nový klient a spoločne budeme prosperovať a dokážeme vybudovať impérium. Áno, dnes ju zavolám na rande a bude úžasný večer. Čokoľvek, čo žiadate. Sa Vám splní.

Nech je to čokoľvek priatelia, ide len o Vás. Vy sa musíte prinútiť zmeniť myslieť. Pokiaľ zmeníte myslenie, zmeníte svoj život. Môže to byť komplikovaný proces, ale vytrvalosť prináša úspech.

Áno. Vy ste jeden z mnoha, ktorý môže. Ktorý môže uspieť.

Už tisíce rokov najväčší filozofia tvrdia: „poznaj sám seba“. Pokiaľ máte záujem uspieť musíte sa poznať. Musíte vedieť, kým ste dnes a kým sa stanete.

Je to len otázkou času, ktorý nedokážete zastaviť, ale dokážete ho plnohodnotne využiť.

Prajem Vám veľa úspechov. 🙂