Referencie

Spolupracovníci

Štefan K., 21 - líder pobočky Liptovský Mikuláš

Pred spoluprácou s Danielom som sa venoval profesionálne športu avšak po vážnom zranení sa cesta  úspešného športovca skončila. Mal som ambíciu podnikať a práve Daniel mi ukázal ako sa dá dnes profesionálne a dlhodobo venovať financiám , kariérnemu rástu a možnosti pracovať na sebe. Najviac si na ňom cením ochotu vždy pomôcť a obdivujem jeho spôsob vedenia - ísť vždy príkladom vo všetkom. Vnútorne som si povedal, že jedného dňa jednoducho musím byť  na jeho úrovni osobnostnej alebo odbornostnej. Môj život sa rapídne zmenil k lepšiemu a týmto chcem aj jemu poďakovať za všetko čo pre mňa urobil . Cítim obrovské zadosťučinenie mu to oplatiť spoločne s obchodným tímom a verím , že je pred nami ešte množstvo obrovské množstvo práce a spoločných zážitkov. 


Ing. Miroslav Č., 26 - team leader pobočky v Košiciach

S Danielom sa poznáme od úplného detstva. Boli sme si v mnohom podobní a už tu začali naše prvé podnikateľské pokusy - na základnej škole sme predávali gumené cukríky 🙂
Po dlhšom čase sme sa stretli po vysokej škole, kedy som bol akurát vo fáze nástupu do zamestnania (v sektore IT). Kým ja som riešil, že nech mám dobrú výplatu tj. aspoň 800€, Daniel riešil úplne iné veci. Rozbiehanie nových pobočiek, zaškoľovanie manažérov, školenia, práca na sebe, práca s klientami,  kúpu investičného bytu a takisto sa rozhodoval akú značku auta si zvoliť -  Mercedes alebo Audi?

Vtedy som si uvedomil, že pár rokov dozadu sme boli na úplne rovnakej úrovni a teraz obaja riešime úplne iné veci.
A tak som ho začal bombardovať otázkami - Čo presne robí, ako to funguje, atď.  Dozvedel som sa, že podniká vo finančníctve. Spočiatku bol som voči tomu skeptický a nevedel som si predstaviť, že by som čosi také robil aj ja. Zdalo sa mi to ako niečo, čomu by som sa nevedel venovať. Daniel ma však pozval na nezáväzný seminár, kde bolo všetko veľmi pekne vysvetlené a ja som pochopil, akú príležitosť mám priamo pod nosom. 
Začal som popri práci v IT firme a dokázal  som si pár stoviek mesačne privyrobiť. To bol však len začiatok.

Prešli necelé dva roky a ja už v žiadnej IT firme nepracujem - po roku a pol som dal výpoveď.
Za tú dobu som sa naučil neuveriteľné množstvo nových vecí, získal nových priateľov a posunul sa osobnostne na úplne inú úroveň a dnes takisto riešim už úplne iné veci ako kedysi.
Všetky moje počiatočné obavy z krokov do neznáma pominuli, a môj príjem už je dávno riadne nad hranicou v akú som kedysi dúfal. A treba podotknúť, to sme stále ešte len na začiatku.

Akonáhle má niekto čoby len kúsok podnikavého ducha, tak tu človek môže len získať. A čím vyššie ambície, tým viac dverí sa otvára. Som rád, že aj na Slovensku sa dá plnohodnotne podnikať bez predošlých skúsenosti a bez potreby vstupného kapitálua, stačí iba veľké chcenie a túžbu meniť svet.


Milan Š., 30 - spolumajiteľ spoločnosti

Daniel je človek, ktorého by ste určite chceli mať vo svojom tíme. Nielen preto, že je neobyčajne šikovný, ale aj kvôli tomu že je s ním radosť pracovať. Je to typický príklad človeka s pozitívnou a predovšetkým víťaznou mentalitou, ktorý svojou osobnosťou dokáže potiahnuť celý tím dopredu. Poznám ho už dlhé roky, a môžem povedať, že nikdy to v živote nemal na ružiach ustlané. Prešiel si rôznymi náročnými životnými situáciami, ktoré ho ale nikdy neodradili od dosahovania veľkých cieľov. Práve naopak, stal sa z neho líder, ktorý svojimi výsledkami dokázal, že ho treba brať vážne. 
Čo na Danielovi obdivujem je jeho ohromná chuť neustále sa učiť nové veci. Vždy srší novými nápadmi, je inovatívny a moderný. Je self-made, vypracoval sa sám, tým že bol ochotný tvrdo tvrdo makať, a hoci výsledky neprišli hneď, ani na okamih nepochyboval o tom, že prídu. Ide neustále príkladom, a svoj obchodný tím vedie tým najlepším spôsobom - osobným príkladom. 
Dnes je Daniel v našej spoločnosti rešpektovanou autoritou. A okrem toho je to pán Človek.

 

Klienti

Adam, 35

manLorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In dignissim lectus sed tempus condimentum. Donec pretium arcu ex, ac laoreet velit hendrerit ac. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Nunc nec elementum sem, ac ultrices enim. Cras eget sollicitudin libero, quis convallis ligula. Donec sit amet purus eros. Vivamus varius, massa sit amet vestibulum elementum, urna sem fringilla lacus, ac tincidunt urna eros eget ante. Sed facilisis ligula in lorem euismod venenatis. Nam sollicitudin mollis vulputate. Donec vel consequat ex. Donec ac semper odio. Nam et nibh in lorem egestas sodales. Maecenas efficitur risus nunc. Praesent congue nisi odio, a faucibus purus ultrices vel.


Beáta, 24

womanQuisque maximus, nunc ut pellentesque luctus, nulla nunc aliquet lorem, vel ultricies erat tortor at quam. Integer nec blandit odio, eu luctus augue. Nunc facilisis leo eu eleifend aliquam. Sed in sollicitudin ante, non interdum mi. Curabitur sit amet lorem purus. Phasellus suscipit laoreet ante quis interdum. Suspendisse finibus lacus eget ornare vulputate.


Cyril, 27

manPellentesque porta, lacus ut hendrerit sodales, lectus urna hendrerit sem, et malesuada odio nulla vitae erat. Morbi lectus orci, mattis sed arcu quis, cursus viverra eros. Vivamus eget dictum nisl. Fusce a porttitor mi. Maecenas pellentesque iaculis faucibus. Vestibulum tristique tellus justo, eu sollicitudin turpis suscipit nec. Etiam vestibulum elit sit amet ligula vehicula tempus. Proin id convallis libero. In metus sem, posuere a velit et, scelerisque convallis sem. Curabitur elementum et orci in molestie.


Dana, 28

womanFusce sed ex neque. Donec tempus ultrices molestie. Proin feugiat ex vel magna ultricies, ut vestibulum lorem tempus. Integer eu sapien felis. Praesent ante purus, commodo rhoncus pharetra sed, mollis non leo. Aliquam varius, turpis eget ultricies aliquam, nunc sem sollicitudin augue, id congue mauris massa ut lacus. Pellentesque eget dapibus nisi, quis blandit erat. Duis feugiat rutrum dolor, in commodo ex venenatis vitae. Duis sollicitudin metus quis urna lobortis ornare. Quisque rutrum aliquet velit et efficitur. Quisque quam nunc, imperdiet ut neque euismod, rutrum posuere tellus. Fusce dignissim tincidunt enim feugiat commodo.


Emil, 24

manDonec fringilla maximus elementum. Quisque tristique in libero quis pretium. Praesent in lectus mattis, finibus libero sit amet, semper nunc. Proin in leo non nunc aliquam malesuada. Praesent ex ex, aliquam vel metus et, vulputate aliquam libero. Suspendisse potenti. Nulla ut tincidunt erat. Ut eros orci, vulputate vel purus eget, scelerisque consectetur tellus.