Váš život, vaša voľba

Pekný deň Vám prajem.

Dnes mám pre Vás pripravený ďalší článok. Už z názvu vyplýva, že pôjde o Váš život, teda Vašu voľbu. Áno, o Váš život!

Prejdime ďalej a pozrime sa na Váš život. Možno ste dlhodobo bez práce, možno ste práve úspešne ukončili strednú školu, možno ste vyštudovali vysokú školu a hľadáte niečo, čo bude ako ušité priamo pre Vás. Gratulujem Vám! Našli sme sa. 🙂

Vráťme sa kúsok do minulosti. Už v detstve sme sa mnohí stretávali s tým, že rodičia nás učili a nútili vykonávať isté činnosti. Dostávali ste to, čo si mysleli, že je pre nás najlepšie. No v určitých prípadoch, to nie vždy tak bolo. Dostávali sme veci, ktoré vyhovovali rodičom, blízkej rodine, priateľom, ale „my“ sme často ostávali v pozadí. Vďaka, že je to už za nami. Dnes sme dospelí a pred sebou máme možnosť sa správne rozhodnúť.

Viem, že niekedy je veľmi, ale veľmi ťažké „veriť si a byť presvedčivý“, keď každý nás túži stiahnuť na svoju stranu, alebo lepšie povedané zmanipulovať.

Nie je náhoda, že ste objavili tento článok. Ste na správnom mieste, aby ste si uvedomili, že VY ste rozhodcovia vlastného života. Vy ste tvorcovia vlastného úspechu, šťastia, radosti a v horších prípadoch, aj smútku a biedy. Budeme sa venovať len pozitívnym stránkam.

Čo si zvolíte? Máte záujem sa učiť veciam, ktoré budú z Vášho presvedčenia alebo sa necháte naďalej ovládať?

Ide predsa o Váš život. Áno, o Váš život, ktorý je Váš. Nie je môj a ani Vašej rodiny. Ako sa rozhodnete? Budete naďalej počúvať niekoho iného alebo si vytvoríte vlastný priestor?

Nech akokoľvek sa rozhodene, prajem Vám, aby Vás Vaše kroky sprevádzali šťastím, láskou k práci a vďačnosťou životu.

Ďakujem.